Arda'nın silahından çıkan kurşun izlerinin görüntüleri ortaya çıktı
A+ A-
11 Ekim 2018, 19:57

Futbolcu Arda Turan, gece kulübünde yaşanan kavga sonrası şarkıcı Berkay'ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti. Hasta ziyaretine silahla giden Arda Turan, burada iki el ateş etti. Hastanede büyük paniğe neden olan olay sonrası, hastanedeki mermi izlerine ait görüntüler ise ortaya çıktı.

ARDA TURAN, BERKAYI'I ZİYARETE GİTTİĞİ HASTANEDE İKİ EL ATEŞ ETTİ

Arda Turan'ın gece kulübünde yaşanan gerginlik sonrasında hastaneye giden Berkay'ın peşinden hastaneye gittiği ve burada iki el ateş ettiği basına yansımıştı. Kısa süre önce basına yansıyan olayın polis tutanağında da Cumhuriyet Savcısının olayla ilgili olarak Arda Turan'ın kasten yaralama ve silahla tehditten yakalanması talimatını verdiği öğrenilmişti.

"BASINA YANSIYAN HABERLERİN DOĞRU OLDUĞUNU SÖYLEMEK DURUMUNDAYIM"

Öte yandan olay ile ilgili açıklama yapan şarkıcı Berkay'ın avukatı Ayşegül Mermer ise olayın basına yansıyan şeklinin doğru olduğunu kendilerini de gerekli yasal başvuruları yaparak yasal süreci başlattıklarını belirtti. Avukat Mermer sözlerini şöyle sürdürdü; "Basına yansıyan haberlerin doğru olduğunu söylemek durumundayım. Özellikle bu aşama da müvekkilimin eşi Özlem Şahin'in yapmış olduğu açıklamalar zaten olayın hem çıkış nedenini hemde gerçekleşme şeklini açıklığa kavuşturmuştur.

"ARDA TURAN'IN YAPMIŞ OLDUKLARI GERÇEKTEN ÇOK ÇİRKİNDİR"

Olay resmi mercilere aksettirilmiştir. Biz ilgili mercilere şikayetlerimizi yaptık. Arda Turan'ın yapmış oldukları olayın neresinden bakarsanız bakın gerçekten çok çirkindir. İzahı dahi olmayan bir durumdur. Bu konuda olayın gerçekleşme şekline göre cumhuriyet savcısı zaten gerekli iddianameyi hazırlayacaktır. Biz de bu dava aşamasında olayın takipçisi olacağız. Ayrıca yasal süreçte bazı davalarda açabiliriz."

Anahtar Kelimeler
Berkay ŞahinArda Turan