Dev operasyon başlıyor
A+ A-
14 Mart 2017, 08:32

Hem lig hem de Avrupa'da hayal kırıklıklarıyla dolu bir sezon geçiren Fenerbahçe'de 'Kocaman' operasyon için düğmeye basıldı...

Teknik direktör Dick Advocaat'la kesin olarak yollarını ayırma kararı veren Sarı-Lacivertliler'de 2. Aykut Kocaman döneminin başlamasına kesin gözüyle bakılıyor. Tecrübeli hocanın takımın başına geçmesinin ardından büyük bir kadro revizyonunun startı verilecek.

KJAER VE SOUZA YOLCU

Takvim'in haberine göre; UEFA ile yaptığı anlaşma gereği transfer bütçesi oluşturmak için futbolcu satmak zorunda olan Fenerbahçe'de gözler Simon Kjaer ve Josef de Souza'ya çevrilmiş durumda. Yönetim, hem Kjaer hem Souza'nın başarılı performansına rağmen Avrupa'dan ciddi talipleri olan iki yıldızdan yüksek bir gelir elde etme hedefinde.

Aynı şekilde Uzak Doğu pazarının uzun süredir takip ettiği Robin van Persie ile de yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Bu üç ismin dışında Van der Wiel, Emmanuel Emenike ve Miroslav Stoch da yolcular arasında...

FERNANDAO, FABIANO, AATIF VE NEUSTADTER DE LİSTEDE

Aykut Kocaman'ın kararına göre Fernandao, Fabiano, Aatif ve Roman Neustadter'le de yollar ayrılabilir. Fenerbahçe yönetimi yıllık ücretleri yüksek olan bu isimleri göndererek maaş bütçesinde de önemli bir boşluk yaratmış olacak..