Öldürüp başında sabaha bekledi, ambulansı arayıp ''intihar etti'' dedi
A+ A-
23 Nisan 2017, 13:11

Adana'da tartışığı karısını 8 yerinden bıçaklayarak öldürdükten sonra sabaha kadar başında bekleyip, daha sonra sağlık ekibini çağırıp eşinin intihar ettiğini söyleyen koca gözaltına alındı.

8 YERİNDEN BIÇAKLADI

Edinilen bilgiye göre olay, Ceyhan ilçesine bağlı Hacı İbrahim Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Davut S., gece tartıştığı eşi Saadet S.'yi vücudunun 8 yerinden bıçakladı. Evden ayrılmayan Davut S., sabaha kadar öldürdüğü eşinin başında bekledi. Davut S., sabah 112 Acil Servis'i telefonla arayıp, eşinin intihar ettiğini söyledi. Olay yerine gelen sağlık görevlilerinin 2 çocuk annesi Saadet S.'nin bıçak darbeleriyle öldürüldüğünü belirlemesi üzerine, durum polise bildirildi.

CİNAYET SIRASINDA ÇOCUKLAR ODADA UYUYORDU

Olay yerine gelen ekipler Davut S.'yi gözaltına alarak emniyete götürdü. Cinayet sırasında diğer odada uyuyan çocukları G. ve E.'ye ise yakınları sahip çıktı. Sırtında ve göğüs bölgesinde 8 bıçak darbesi bulunan Saadet S.'nin cesedi Ceyhan Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

"ÇILGINA DÖNDÜM, KENDİMİ KAYBETTİM"

Eşini öldüren Davut S.'nin ifadesinde, "Akşam akrabalarımızı ziyarete gittik. Eve döndükten sonra da maddi konular nedeniyle tartıştık. Bu sırada bana hakaret edince çılgına döndüm ve kendimi kaybettim. Öldürdükten sonra sabaha kadar başucunda bekledim. Çok pişmanım." dediği öğrenildi. Zanlının Ceyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgulaması sürüyor.